Merry Christmas

And Happy New Year.
Special Offer

Holiday Special

Our commitment to quality and services ensure our clients happy. With years of experiences and continuing research, our team is ready to serve your interior design needs. We're happy to make you feel more comfortable on your home.

Read More

Year End Sale

Our commitment to quality and services ensure our clients happy. With years of experiences and continuing research, our team is ready to serve your interior design needs. We're happy to make you feel more comfortable on your home.

Read More

New Year Special

Our commitment to quality and services ensure our clients happy. With years of experiences and continuing research, our team is ready to serve your interior design needs. We're happy to make you feel more comfortable on your home.

Read More

We love to make you feel more comfort on your home.

Sütun Uygulaması

Sütun türlerine bakıldığında; beton sütunlar, taş sütunlara benzer görünür fakat tipik olarak daha ağırdır ve montajı daha zor olabilmektedir. Bunların; kalıp yapımını, genellikle betonun içine dökülebileceği istenen şekil ve boyutta dikey bir kalıp gerektirir. Fakat mimarlık ofisimisin yapmış olduğu bazı modern tasarımlar kolaylık sağlar. İç Mimar Fatma Sapan ve 34 Metrekare İç Mimarlık Ekibi ​​​​​nin, her birinin avantajlarını optimize etmek için ikisini de birleştirebilir.

Read More

Konsept Tasarım

Bir iç tasarımın konsepti sözlü ya da görsel biçimde olabilir. İlk biçim adından da anlaşılacağı gibi; tasarım yapılacak olan alanın yeniden tasarlanma aşamasından sonra ya da yeniden dekore edilmesinden sonra müşterimizin, alanla ilgili neye benzemesini istediğini tanımlamak için taleplerin kullanıldığı yerdir.

Read More

Projelendirme

İnşaat sektöründe iç dekorasyon konusunda yerleşik bir geçmişe sahip olan Fatma Sapan ve 34 Metrekare İç Mimarlık ekibi , projelerin ölçeği ne olursa olsun herhangi bir alanın/projenin yürütülmesini denetlemek ve de denetleme aşamasında gerekli olan doğal deneyim ve bilgiye sahiptir.

Read More

Dekorasyon

Yani dekorasyon var olan bir şeyleri güzelleştirmeye çalışan bir süsleme sanatıdır. Burada iç mimar sanat anlayışıyla, estetik konusunda geniş bakış açısına sahip olarak iç dekorasyon da kullanılacak renklerin; kombinasyonları, mobilya seçimi ve de aksesuar kararları konusunda müşterilere yardımcı olmaya çalışır.

Read More

Danışmanlık

İç mimarlık ofisimiz geçmişten gelen tecrübe başarısı sayesinde mimari danışmanlığın gelecek dizaynını harmanlayan benzersiz ısmarlama konseptler oluşturmaya çalışıyor. Müşterilerimizin ihtiyaçlarını iç dekorasyon uzmanlığımızla dengelemeyi, şimdiki zaman içinde zamanın gelişimine dayanan tasarımlar üretmeyi amaçlıyoruz.

Read More

Uygulama

İç Mimar Fatma Sapan ve 34 Metrekare Ekibi olarak, mimar ve iç mimarlardan oluşan profesyonel bir ekibiz .Harika tasarımların; değerlere, yaşamlara, topluluklara ve daha geniş çevrelere nasıl olumlu şekilde etkileyeceğini biliyoruz.Bina tasarımlarının iklim değişiklikleriyle mücadelesinde kritik bir rol oynadığına inananan ekibimiz; tüm müşterilerinin projelerinde sürdürülebilirliği temel bir ilke olarak görmektedir .

Read More

3D Modelleme ve Autocad Çalışmaları

Mimari ofisimiz;içerisinde 3D Modelleme ve Autcard Çalışmaları hizmetini mimarlar, paydaşlar, mal sahipleri ve inşaatçı yetkililerini içeren bir müşteri grubuna sunduğumuz temel hizmetlerimizden biridir.

Read More

Yapı – Cephe Tasarımı

Bir yapının cephesi genellikle herhangi bir inşa edilmiş alanın dış cephelerinde ve özellikle de ön cepheye atıfta bulunur.Konutların kentsel dokuda önemli bir rol oynaması nedeniyle, mimarlık ofisimiz, yapı-cephe tasarım modelinin binanın iç kişiliğini ve karakterini yansımasını oldukça önemli görmektedir.

Read More

Proje Hizmet Başlıklarımız

Mimari ofisimiz;içerisinde Proje hizmetlerini mimarlar, paydaşlar, mal sahipleri ve inşaatçı yetkililerini içeren bir müşteri grubuna sunduğumuz temel hizmetlerimizden biridir.

Read More

Estetik Uygulamalar

Mimari faaliyetler, işlevsel açıdan verimli, ekonomik olarak ise uygulanabilir ve estetik açıdan hoşa giden çeşitli bina türlerinin inşaatlarının planlanması tasarlanmasının oluşturması, inşa edilmesi, inşa edilmesi ve yürütülmesini içeren bir tasarım sürecidir. İç Mimar Fatma Sapan ve 34 Metrekare Ekibi bu süreçte sizlerin yanınızda…

Read More

Mobilya Tasarımı

İlk olarak mimarlık ofisimiz, mobilya tasarımını genel olarak mimarinin bir mikrokozmosu olarak bakmayı seviyor ve tasarlıyoruz. Her iki yapı türü de yalnızca farklı ölçeklerde detaylardan ya da bağlantılardan oluşur.

Read More

Ofis Tasarımı

Ofis yerleri zamanla çok değişti. Alaylı sıralar halinde bulunan masalardan küçük bölmelere ve açık plan ofislerden günümüzün serbest akışlı alanlarına geçiş sağladık. Mimarlık ofisimiz esasen, ofis içi tasarımlarını günümüz modasına uygun hale getirebilen bir firmadır. Donanımlı ve kendini işine adamış bir işgücünün avantajlarından en çok yararlanan mimarlık ofisimiz; İç Mimar Fatma Sapan ve 34 Metrekare Ekibi ile ofis ortamında şıklığı tasarlıyor.

Read More

Aydınlatma

Bir aydınlatma tasarımcısı ın varlığı olmadan ya da aydınlatma tasarımı olmadanbir iç dekorasyon tasarım projesi oluşturmak , akşam yemeğine çıkarken yalnızca ekmek sepetindekini yemek gibidir. Ekmeğin lezzeti mükemmel olabilir, fakat daha birçok ilginç yemeğin kaçırılması söz konusudur.

Read More

Aksesuar Tasarımı

İç dekorasyon tasarımlarında aksesuarlar bir odanın hem işlevsel hem de estetik açıdan hoş hale getirme konusunda oldukça önemlidir. Bu açıdan vakit geçirmek istenilen bir alan yaratmakla ilgili olarak aksesuarların kullanımına dikkat edilmelidir. Bütçelerin kanepeler ve perdeler gibi kaliteli bir o kadar da zamansız parçalara yatırılması ve ardından da ister geleneksel aksesuarlar ister klasik bir aksesuarlar olsun; kişiliklerin ve stil duyguların yansıtıldığı aksesuarların eklenilmesi getektiğine inanıyoruz.

Read More

Söve Uygulaması

Söve Modelleri Kapı ve pencerelerin yağan yağmur suyu ya da dışarıdan gelebilecek her türlü sıvı maddesinin güvenliğini sağlamak amacıyla; binaların cephe dizaynına mimari estetik kazandırır.

Read More

Kat Silmesi Uygulaması

İç Mimar Fatma Sapan ve 34 Metrekare İç Mimarlık Ekibi, levhaların ebatlanarak ve de farklı ölçülerde birbirleri ile kompakt hale getirilmesiyle elde edilen kat silmesi ürünleri ile tasarımları yapmaktadır. Kat silmesi uygulamaları, bina dış cephelerinde kat aralarında kullanılarak kabartma efekti ile vurgulanan, katları birbirinden ayırarak konutlara estetik değer katan dekoratif yapı elemanları olarak tercih edilmektedirler.

Read More

Küpeşte Uygulaması

Küpeşte ve tırabzanlar, yapılı çevremizin neredeyse her gün temas halinde olduğumuz, fakat verili kabul edebileceğimiz iki gerekli parçasıdır.Küpeşteler , insanların kenardan düşmesini engeleyerek yüksek bir yürüyüş yolunun veya merdivenlerin bir parçasıdır. İç Mimar Fatma Sapan ve 34 Metrekare Ekibi mimarlık ofisi uygun küpeşte tasarımlarınızı gerçekleştiriyoruz.

Read More

Ferforje Uygulaması

Ferforje, hem işlevsel hem de dekoratif olarak güçlü ve dayanıklı bir malzemedir. Bina korkuluklarını süsleyen ve de eşsiz mimari detay özelliği katan ferforje malzeme sapları, meşe yaprak ve çiçekleri özellikleri ile dikkat çekerek İç Mimar Fatma Sapan ve 34 Metrekare Ekibinin tasarımlarıyla daha da şık durmaktadır.

Read More

Mantolama

Fatma Sapan ve 34 Metrekare İç Mimarlık Ekibi montajlama tasarımı oluşturma süreci yaklaşımında, en iyi şekilde aşamalı bir süreç olarak çalışmalarını yürütür. Olağanüstü bir tasarım ve montajlama yaratmak bir yolculuktur. Bu süreçte mimarlık ofisimiz bu yolculuğu bir dizi ulaşılabilir, hedefe bölerek çok basit, eğlenceli ve de uygun fiyatlı hissettirebilecek bir tasarım gerçekleştirmeye çalışır.

Read More

Isı Yalıtımı

İç Mimar Fatma Sapan ve 34 Metrekare İç Mimarlık Ekibi, daha iyi bir çevreye katkıda bulunan yalıtım çözümlerini sunuyor. Yalıtım hizmetleri ve ürünlerinde kuruluş yılımızdan aşkın tecrübemizle, yüzlerce insanın yaşam kalitesini artıran çözümler sunuyoruz.Mimarlık ofisimiz, anahtar teslimi projelerde yalıtım projelerinin yanı sıra bakım sözleşmeleri de üstleniyor.

Read More

Su Yalıtımı

Profesyonel mimar/iç mimar kadromuz her zaman elimizden gelen her şekilde yardım etmeye hazır ve istekli bir şekilde bulunmaktadır. Bu sebepten ötürü su yalıtımı sorularınız ya da ek bilgi için lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

Read More

Çatı Yalıtımı

Bir binadaki ısı kaybının% 25’ine kadarı çatı bölümünden geçer. Mükemmel ısı performansa sahip yalıtım kullanılarak bu, binaların enerji verimliliğini büyük ölçüde artırarak ve dolayısıyla da Bina Yönetmeliklerinin / Standartlarının karşılanmasını sağlayacaktır.

Read More

Boya İşleri

Ofisimiz çevre dostu tasarımlarıyla olmasıyla ünlüdür. Bu pozisyonu güçlendirmek için sürekli olarak kendimizi geliştirmeye çalışıyoruz. Mimarlık ofisimiz doğa dostu programa bağlılığı ve ürünlerimizin müşterilerimize sunabileceği riski azaltmak için yaptığımız sürekli geliştirme sürecimiz; daha güvenirli profesyonel kalitede boya işlemlerinin herkes tarafından kullanılabilmesini sağlayacaktır.

Read More

Tadilat İşleri

İç Mimar Fatma Sapan ve 34 Metrekare Ekibi İç Mimarlık olarak, iç mekan tadilatı dahil olmak üzere birçok çeşitli proje türlerini hayata geçiriyoruz. Mimarlık ofisimiz iç yenileme/tadilat işleri için mimari ve tasarım hizmetlerine bir tür giriş ve genel bakış olacak şekilde hizmetlerini sürdürmektedir.

Read More

Peyzaj İşleri

İç Mimar Fatma Sapan ve 34 Metrekare Ekibi olarak, çevrelerde bulunan konut/ ticari alanlarla uyumlu bir şekilde tasarlanan davetkar ve de güzel peyzaj tasarımları dizayn etme konusunda uzmanız.

Read More

Interior Expertise

Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit voluptatem accusantium doloremque laudantium, totam rem aperiam, eaque ipsa quae.

Awards Winning

Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit voluptatem accusantium doloremque laudantium, totam rem aperiam, eaque ipsa quae.

Free Consultation

Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit voluptatem accusantium doloremque laudantium, totam rem aperiam, eaque ipsa quae.

Reasonable Price

Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit voluptatem accusantium doloremque laudantium, totam rem aperiam, eaque ipsa quae.

Guaranteed Works

Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit voluptatem accusantium doloremque laudantium, totam rem aperiam, eaque ipsa quae.

24 / 7 Support

Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit voluptatem accusantium doloremque laudantium, totam rem aperiam, eaque ipsa quae.

0

Hours of Works

0

Projects Complete

0

Slice of Pizza

0

Cups of Coffee