Proje Hizmet Başlıklarımız

Mimari ofisimiz;içerisinde Proje hizmetlerini mimarlar, paydaşlar, mal sahipleri ve inşaatçı yetkililerini içeren bir müşteri grubuna sunduğumuz temel hizmetlerimizden biridir.

Mimarlık ofisimizin kuruluşundan itibaren önemli sayıda konut, ticari alan ve de konaklama projesinin başarıyla teslimini gerçekleştirir. İç Mimar Fatma Sapan ve 34 Metrekare İç Mimarlık Ekibi olarak Projelerinizde sizlere daha iyi çözüm imkânını sunar.

İç dekorasyon ve mimarlık faaliyetlerinde de 3D model çizimlerinin pazarlama ve de proje onayları için de yaygın olarak kullanılmaktadır.

Bunun yanında bir çok Proje Hizmet Başlığının birçok uygulaması bulunmaktadır:

  • Mantolama
  • Isı Yalıtımı
  • Su Yalıtımı
  • Çatı Yalıtımı
  • Tadilat İşleri
  • Boya İşleri
  • Peyzaj İşleri

Genel olarak kaliteyi iyileştiren bu modeller; zamanı ve maliyeti azaltır.

Mantolama

Fatma Sapan ve 34 Metrekare İç Mimarlık Ekibi montajlama tasarımı oluşturma süreci yaklaşımında, en iyi şekilde aşamalı bir süreç olarak çalışmalarını yürütür. Olağanüstü bir tasarım ve montajlama yaratmak bir yolculuktur. Bu süreçte mimarlık ofisimiz bu yolculuğu bir dizi ulaşılabilir, hedefe bölerek çok basit, eğlenceli ve de uygun fiyatlı hissettirebilecek bir tasarım gerçekleştirmeye çalışır.

Devamı

Isı Yalıtımı

İç Mimar Fatma Sapan ve 34 Metrekare İç Mimarlık Ekibi, daha iyi bir çevreye katkıda bulunan yalıtım çözümlerini sunuyor. Yalıtım hizmetleri ve ürünlerinde kuruluş yılımızdan aşkın tecrübemizle, yüzlerce insanın yaşam kalitesini artıran çözümler sunuyoruz.Mimarlık ofisimiz, anahtar teslimi projelerde yalıtım projelerinin yanı sıra bakım sözleşmeleri de üstleniyor.

Devamı

Su Yalıtımı

Profesyonel mimar/iç mimar kadromuz her zaman elimizden gelen her şekilde yardım etmeye hazır ve istekli bir şekilde bulunmaktadır. Bu sebepten ötürü su yalıtımı sorularınız ya da ek bilgi için lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

Devamı

Çatı Yalıtımı

Bir binadaki ısı kaybının% 25’ine kadarı çatı bölümünden geçer. Mükemmel ısı performansa sahip yalıtım kullanılarak bu, binaların enerji verimliliğini büyük ölçüde artırarak ve dolayısıyla da Bina Yönetmeliklerinin / Standartlarının karşılanmasını sağlayacaktır.

Devamı