Boya İşleri

BİR SONRAKİ PROJENİZDE SİZE YARDIMCI OLACAK BİR MİMARLIK OFİSİ

Doğru ürünler ve spesifikasyon işlemleri için , binalarınızım dayanıklı kalmasını sağlamak için oldukça kritik bir öneme sahiptir.

İç Mimar Fatma Sapan ve 34 Metrekare İç Mimarlar Ekibi bir sonraki boya işlemleri projenizde size yardımcı olmasına izin verin.

Bina yüzey özelliklerinin iyileştirmesi için belirli dökme malzemelere uygulanan çeşitli boya ve de kaplamalarının fiziksel/ kimyasal özelliklerinin belirlenmesi ve değerlendirilmesi sürecinde etkilidir.

Cilalar, elektro kaplamalar, pigmentler işe çözücüler de içeren boya kaplamalarının uygun şekilde uygulanabilmesi e yönelik kılavuzlar mimarlık ofisimizde destek olarak sağlanmıştır. Boya işlemleri ve ilgili kaplama standartlarında, boya üreticileri ve son kullanıcılara endişe duydukları kaplama için uygun teste tabi olmuş ve uygulama prosedürleri dikkat eden ofisimiz,size güvenli hizmeti sunuyor.

Mimarlık ofisi/iç mimarlık ofisi , kuruluş tarihinden epey aşkın bir süredir; mimarların, mühendislerin ve proje sahiplerinin yöneticilerin zorlu standartlarını karşılamak için tasarlanmış tasarımlarında mükemmellik ve kalite konusunda bir yeterli deneyime sahiptir.

İç dekorasyon hizmeti veren ofisimiz; konut ve ticari binalar için boya ve özel kaplama ürünler ile hizmet veriyor.

Ofisimiz çevre dostu tasarımlarıyla olmasıyla ünlüdür. Bu pozisyonu güçlendirmek için sürekli olarak kendimizi geliştirmeye çalışıyoruz. Mimarlık ofisimiz doğa dostu programa bağlılığı ve ürünlerimizin müşterilerimize sunabileceği riski azaltmak için yaptığımız sürekli geliştirme sürecimiz; daha güvenirli profesyonel kalitede boya işlemlerinin herkes tarafından kullanılabilmesini sağlayacaktır.