Danışmanlık

Fatma Sapan ve 34 Metrekare İç Mimarlık ekibi geniş bilgi, deneyim ve coşkusunu mimaritasarım odaklı projelere aktarmayı amaçlayan mimar danışmanlığında uzmanlaşmıştır.

Müşterilerine, ilk vizyonunu en iyi sonuçlarla elde etmek ve de yerine getirebilmek için güven aşılamayı amaçlayan mimarlık ofisimiz ayrıca çeşitliliğide benimsemektedir. Sorunları çözerek ve bir mülkün gerçek potansiyelini ortaya çıkararak heyecan duyan mimarlık ofisimiz ayrıca, herhangi bir tasarım gereksinimine en heyecan verici güvenilir çözümleri sunabilmek için, özenle tedarik edilmiş olan çok çeşitli iç tasarım odaklı ürünler sunuyoruz. İç mimarlık ofisimiz, uzun zamandır danışmanlık tecrübesine sahiptir. Bunun yanında çalıştığımız her projede hayal gücü, ekip çalışması ile değer katmaktadır.

İç mimarlık ofisimiz geçmişten gelen tecrübe başarısı sayesinde mimari danışmanlığın gelecek dizaynını harmanlayan benzersiz ısmarlama konseptler oluşturmaya çalışıyor. Müşterilerimizin ihtiyaçlarını dekorasyon uzmanlığımızla dengelemeyi, şimdiki zaman içinde zamanın gelişimine dayanan tasarımlar üretmeyi amaçlıyoruz.

Mimarlık ofisimiz, tasarımdan projelendirme tamamlanmaya ve ötesine erişilebilirlik, alınabilirlik ve basitlik sunan tasarımlar yönlendirilecektir.

İç mimarlar olarak, zamansız tasarımlarımız sayesinde benzersiz, yaratıcı ve eğlenceli konseptleri dayanıklılık ve verimlilikle birleştiriyoruz. Fatma Sapan ve 34 Metrekare İç Mimarlık Ekibi ile danışmanlık çalışması için veya bir projelerin sonuna kadar görmek için kiralayabilirsiniz.

Oldukça esnek ve mülkleriniz le ilgili yatırımlarınız hakkında en iyi tavsiyeyi aldığınızdan emin olmak için sizinle çalışıyoruz

Akıllı Evlerin yanında birçok projenin kurulumlarında da uzman olmamız sebebiyle evlerinizin dış cephelerinde de çalışabiliriz. Ayrıca hem lüks hem de güvenlik konusunda müşterilerimize en son teknolojiyi sunuyoruz . Piyasada yer alan en son ürünler hakkında bilgi birikimimizle dekorasyon başta olmak üzere tüm bu hizmetlerimizi kurulumu ve de eviniz için en iyi hangi tasarımın ne işe yarayacağı konusunda size tavsiyelerde bulunacağız.