Aydınlatma

Bir aydınlatma tasarımcısı ın varlığı olmadan ya da aydınlatma tasarımı olmadanbir iç dekorasyon tasarım projesi oluşturmak , akşam yemeğine çıkarken yalnızca ekmek sepetindekini yemek gibidir. Ekmeğin lezzeti mükemmel olabilir, fakat daha birçok ilginç yemeğin kaçırılması söz konusudur.

Ustalıkla yerleştirilmiş olan aydınlatma, mekanlara başka bir boyut kazandırarak bir dekorasyon tasarım projesini hayata geçirir.

Harika aydınlatma teknikleri derinlik ve yükseklik, rahat noktalar yaratarak enn etkileyici alanlara dikkat çeker. Böylelikle her şey, her obje ışık ve gölgenin dengesi ile bir iç mekana yeni enerji getirmeyi sağlar. Bir mimar ya da iç mimar, dekorasyon için planlarına ve de tasarladıkları şeyin hakkını verecek şekilde bir tavan aydınlatması ızgarası tasarlayabilir. İç dekorasyon mekan tasarımları için mimarlık ofisimiz içerisinde tasarımcımız veya mimarımızla uyumlu çalışmak aydınlatma uzmanlığı için, alanınızın etkisini en üst düzeye çıkartacaktır.

İç Mimar Fatma Sapan ve 34 Metrekare İç Mimarlık Ekibi, iç tasarımları ile aydınlatmanın önemini vurgulamak için harika tasarımlar yapar.

Aydınlatma faktörü, tasarımlarda diğer tüm unsurlar kadar önemlidir. İyi bir aydınlatma, bir alanı değiştirirerek dönüştürür. Bir alanı rahat ve aynı zamanda da dramatik hissettirmek için ışık ve gölge kullanımı farklı bir hava katacaktır. Örneğin bir duvarda bir sanat eserini vurgulanmak istenildiğinde sanat eserine çarpmak için bir tavan ışığına ihtiyacımız bulunur fakat etrafa yer alan daha karanlık bir alanla birlikte bu sanat eseri gözümüze farklı gelecektir.

Mimarlık Ofisimiz, aydınlatma tasarımlarımız her alan büyük bir ilgi ve derinlik katmak için;aydınlatmalarını, yukarıdan aydınlatmaları, duvar ışıkları, zemin ışıkları, gizli ışıkları, özellikli ışıkları,entegre mimari aydınlatma ve lambalar gibi aydınlatma gibi faktörleri ustaca bir araya getirmektir. Farklı tasarım çözümleri için farklı stratejiler uygulayan ekibimiz ile ayrıcalıkları yaşayın.