Fatma Sapan ve 34 Metrekare İç Mimarlık Ekibi montajlama tasarımı oluşturma süreci yaklaşımında, en iyi şekilde aşamalı bir süreç olarak çalışmalarını yürütür. Olağanüstü bir tasarım ve montajlama yaratmak bir yolculuktur. Bu süreçte mimarlık ofisimiz bu yolculuğu bir dizi ulaşılabilir, hedefe bölerek çok basit, eğlenceli ve de uygun fiyatlı hissettirebilecek bir tasarım gerçekleştirmeye çalışır.

Tipik olarak müşterilerimizin montajlama süreci hakkında daha fazla bilgi edinebilmek için mimarlık ofisimizi aradığında, hayalindeki evin ya da diğer alanların tasarlanmasına hazırdır.

Arazi mülkiyeti gibi durumlardan önce zaman zaman mimarlık ofisimiz ile iletişime geçilir ve mimarlık ofisimiz ile inşa edilebilirliğe erişmeye yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

Tasarım süreçlerinde birçok karmaşık olabilir ve müşterilerimizin düşünebileceği herhangi bir arazi parçasının artılarını ve eksilerini tartışma sürecinde ekipce zevk alıyoruz.

Gelecekteki eviniz ya da iş alanlarınız için inşa edilecek tasarımları belirlemek için ilk adıma bir danışma ziyareti ayarlayarak başlayabilirsiniz.

Ekibimiz tasarım ve işlem süreci hakkında birçok şeyi yaptıktan sonra, bir ilk tasarım toplantısı düzenleyerek bu toplantı sırasında; tasarımla ile ilgili sürecimizi, maliyet ve zaman çizelgesi açısından neler beklendiğini ayrıntılı olarak tartışacağız. Burada ev/yapı/alan için talepleriniz hakkında bilgi toplayacağız. Bunun yanında, sahip olabileceğiniz ilham resimlerini de toplayarak bütçenizi belirleyeceğiz. Bu ilk tasarım aşamasında toplanan bilgilere dayanarak , işlerin tüm aşamaları için bir Tasarım Sözleşmesi oluşturacağız.