Çatı Yalıtımı

İç Mimar Fatma Sapan ve 34 Metrekare İç Mimarlık Ekibi, kapsamlı ve kaliteli bir çatı yalıtım ürünleri yelpazesi sunar. Tüm çalışanlarımız titiz kalite güvencesi ve sade teknik desteği ile desteklenmektedir.

En önemli yerde ısı kaybının üstesinden gelin!

Bir binadaki ısı kaybının% 25’ine kadarı çatı bölümünden geçer. Mükemmel ısı performansa sahip yalıtım kullanılarak bu, binaların enerji verimliliğini büyük ölçüde artırarak ve dolayısıyla da Bina Yönetmeliklerinin / Standartlarının karşılanmasını sağlayacaktır.

  • Hem yeni inşa edilen hem de mevcut çatılar için ideal (değiştirme veya yenileme) imkanı sunan mimarlık ofisimiz hafif tahtalar yapıya ağırlık vermeyen ürün yelpazesi ile Çeşitli su yalıtım sistemleriyle uyumluluk imkanı sunuyor.

Mükemmel termal performans için genel de bina yüksekliğine katkıda bulunmayacak daha ince levhalar anlamına gelen ürünler tercih edilir.

İç Mimar Fatma Sapan ve 34 Metrekare İç Mimarlık Ekibi ısı yalıtım tesis eden mimarlık ofislerinden biridir.

Standart bir çatı yalıtım levhası yelpazesine ek olarak, zaman tasarrufu sağlayan çoklu uygulama avantajları sunan özel ürünleri de müşterilerimize sunuyoruz. İç Mimarlık Ofisi/Mimarlık Ofisi;ürün yelpazesi, yeni ve mevcut binalarda bulunan düz ve eğimli çatılarda, duvarlarda, döşemelerde ve tavanlarda kullanıma uygundur.

İç Mimar Fatma Sapan ve 34 Metrekare İç Mimarlık Ekibi, yeni ve mevcut çatılar için şemalar tasarlayan ve de sunan, ayrıca teraslar, erişim rampaları, peyzaj ve otoparklarda konik yalıtım konusunda uzmanlaşan 34 Metrekare İç Mimarlık Ekibi ile ortak olmaktan gurur duyuyor. Mimarlık Ofisimizin;ürün yelpazesi, yalıtım uygulamasında yalıtım levhaları sunar. Isıl performans, akustik, çevresel ya da hatta boy ve ağırlık sorunları olsun, çatılarda gereksinimlerini karşılamak için en iyi yalıtkan malzemeler hakkında tavsiyelerde bulunabilirler.