Konsept Tasarım

Konsept tasarımı , bir tasarım için yol haritasının oluşturulması, estetik, tasarım kategorisi, renk ve diğer planlamalar seçimlere yol açmayı amaçlar.

Bir iç tasarımın konsepti sözlü ya da görsel biçimde olabilir. İlk biçim adından da anlaşılacağı gibi; tasarım yapılacak olan alanın yeniden tasarlanma aşamasından sonra ya da yeniden dekore edilmesinden sonra müşterimizin, alanla ilgili neye benzemesini istediğini tanımlamak için taleplerin kullanıldığı yerdir.

Görsel tasarım konseptleri biçiminde ise; müşterilerimizin fikirlerini biraz daha somut hale getirerek belirli bir renk şeması ya da görüntüleri fikirler doğrultusunda yerleştirmeye başlarız.

Temel açıda müşterilerimizin fikirlerini kağıda döküyoruz.Farklı tarzı bulunan iç mimarlar, kendi bireysel tecrübeleriyle bunu yaşarlar. İç Mimart Fatma Sapan ve 34 Metrekare İç Mimarlık Ekibi olarak bizler farklı tarzı bulunan iç mimarlardanız.

Bir alanın iç tasarım fikrinin oluşturulmasının tek bir formülü yoktur, fakat bu süreçte her tasarımcının müdahalede bulunulması gereken kısımları vardır. Uzman ve tecrübeli ekibimizle doğru yöntemlerle bu müdahaleleri gerçekleştiriyoruz.

Bir alan tasarım konsepti, tüm tasarım öğelerinin odaklandığı ana temayı ifade eder.

İç Mimar Fatma Sapan ve 34 Metrekare İç Mimarlık Ekibi olarak; öncelikle bir fikir olarak var olur ve dikkatli planlamayla gerçeğe dönüştürür.

En iyi şekilde bir tasarım konsepti; stratejik olarak renk, stili birlikte tasarlanarak ilk görselde belirli bir ruh halini uyandıran görsel bir temayı oluşturur.

 Bir fikrin gerçeğe getiren sanat Konsept Tasarımı’dır.

Müşterilerimizin zevkine ve tarzına hitap eden bir tasarım konseptiyle başlıyoruz.

Yalnızca müşterilerimizle konuşmakla kalmayıp aynı zamanda da kim olduğunuz hakkında da bir çok şey anlatan bir tasarım teması geliştirmek için de ayrıca zaman ayırıyoruz.

İç Mimar Fatma Sapan ve 34 Metrekare İç Mimarlık Ekibi olarak kendine has tasarımlarımızla; bizlere güvenen müşterilerimizin gereksinimlerine ve düşüncelerine uygun olarak estetik değerinin yüksek, kaliteli özel mekanlar üretilmesini amaç edinmiştir.

Firmamız bünyesinde mimar tasarım hizmetimizde; anahtar teslimi projelere kadar tüm uygulama süreçlerinin takibini uzman ve yüksek donanımlı ekibimizle yürütüyoruz.