14
Haz

Duvar Dekorasyonu Nedir?

Duvar Dekorasyonu

     Bir mekana girildiğinde ilk dikkat edilen bölüm duvarlardır. Dolayısıyla bir mekana karakter ve stil katmanın en kolay yolu duvar dekorasyonudur. Bohem bir tarzınız var ise duvarlarınızı halılar ile kaplayabilir, simetri düşkünlüğünüz var ise tablolar sıralayabilir, saat meraklısı biriyseniz dekoratif saatler bulabilirsiniz. Gördüğünüz üzere çeşitler çok sadece harekete geçip sade duvarları kendinize has bir şekilde yeniden düzenlemeli ve bulunduğunuz yere yeni bir ışık getirmelisiniz.

Modern Duvar Dekorasyon

     Modern duvar dekorasyonu sadelik kuralını esas alır. Modern stili tanımlamak için kullanılan yaygın kelime zariftir. Ufak dokunuşlar ile büyük değişimler yapılabilir. Evinizde modern bir hava yaratmak için geometrik desenler, sade şık tablolar, sade duvar kağıtları kullanabilirsiniz.

Ahşap Duvar Dekorasyon

     Ahşap son dönemlerde değerine değer katan bir malzemedir. Bu öne çıkış duvar dekorasyonu olarak da karşımıza çıkmakta. Seçtiğiniz bir duvarınızı komple ahşap yaptırabilir ya da ufak dokunuşlar ile odanıza ahşap ile tekrar hayat verebilirsiniz.

Salon Duvar Dekorasyonu

     Salonlar evlerde en çok zaman geçirdiğimiz yerler arasında yer almakta, dolayısı ile salon duvarlarına yapacağımız ufak dokunuşlar evin havasını tamamen değiştirebilir. Modern dokunuşlar kullanarak evinizi modern hayata adapte edebilir. Daha doğal bir esinti için ahşap tercih edebilirsiniz.