Projelendirme

Fatma Sapan ve 34 Metrekare İç Mimarlık ekibi, her iç dekorasyon projesinin başarıyla tamamlanmasında çok önemli bir rol oynamaya çalışmaktadır.

İç mimarlık ofisimiz; konsept tasarımlarının taslak aşamalarından, inşaata ve de kuruluma devam eden bakıma kadar tüm süreç aşamasını denetler.

Ayrıca mimarlık ofisimiz, danışman ekibini yönlendirmek ve yüklenicileride denetleyerek projelerin güvenilirliğini artırır.

En önemlisi de mimarlık ofisimiz, Proje Yöneticilerinin her bir görevinin zamanında ve de bütçe dahilinde tamamlanmasını sağlar.

İç mimarlar olarak; müşterilerimiz onların yönlendirmesi altında, bitmiş olan projelerinin beklentilerini aşacağından emin olabilirler.

Tüm projelendirme süreci boyunca müşterimizin ana irtibat noktası olarak her projelere birer Proje Yöneticisi atanır.

Sağlanmış olan bilgi ve içgörünün kapsamı içerisinde her müşterimizin gereksinimlerine ve de ihtiyaçlarına göre özelleştirmeleri gerçekleştiririz.

Proje ilerleme raporlarına göre hazırlanacak olan ve aylık olarak yayınlanacak olan kapsamlı bir maliyet dökümü dahili üzerinde doğru güncellemeler sağlanarak tasarımlar hayata geçirilecektir.

Fatma Sapan ve 34 Metrekare İç Mimarlık ekibi, deneyimden yararlanarak, uygun uzman kadrosuyla birlikte, projelendirme sürecini maksimum potansiyel değeri ve büyük harf kullanımını güvence altına almalarını sağlayan hassas çizimler ve belgeler eşliğinde üretimini gerçekleştirir.

İnşaat sektöründe dekorasyon konusunda yerleşik bir geçmişe sahip olan Fatma Sapan ve 34 Metrekare İç Mimarlık ekibi , projelerin ölçeği ne olursa olsun herhangi bir alanın/projenin yürütülmesini denetlemek ve de denetleme aşamasında gerekli olan doğal deneyim ve bilgiye sahiptir.

Projenin herhangi bir yerinde gelişmenin zorlukların konusunda daima denetim başında olan ekibimizin bir kısmı, süreç sırasında ortaya çıkabilecek komplikasyonlar ve ikilemlerle her zaman uğraşmaktır. Burada amacımız tüm bu hayal kırıklıklarını ve zorlukları müşterilerimiz adına çözmektir.

Mimarlık ofisi olarak, en karmaşık sorunları çözmekten ve mükemmel projelendirme sonucunu uygulamaktan gurur duyuyoruz.