Dekorasyon kelimesi Fransızca kökenli “dekorasyon” teriminden gelmektedir.

Yani dekorasyon var olan bir şeyleri güzelleştirmeye çalışan bir süsleme sanatıdır. Burada iç mimar sanat anlayışıyla, estetik konusunda geniş bakış açısına sahip olarak dekorasyon da kullanılacak renklerin; kombinasyonları, mobilya seçimi ve de aksesuar kararları konusunda müşterilere yardımcı olmaya çalışır.

Aslında dekorasyon yalnızca iç mimarlar tarafından uygulayıcı ekiplerince yapılır. Burada da Fatma Sapan ve 34 Metrekare İç Mimarlık Ekibi olarak bizler devreye giriyoruz.

Fatma Sapan ve 34 Metrekare İç Mimarlık Ekibi mimarlık ofisi dekorasyon tasarımın birçok alanında uzmanlaşarak deneyimli, yüksek nitelikli ve de dinamik bir İç Mimarlar, Mimarlar, Teknisyenler ve de Proje Yöneticileri ekibine sahiptir.

İç mimarlık ofisimiz, birleşik becerileri, profesyonel ve de yüksek vasıflı danışmanlarından zanaatkârlarından, inşaat uzmanlarından ve de ısmarlama hizmet üreticilerinden oluşan kapsamlı ağları sayesinde müşterileri için mükemmel dekorasyon tasarımı deneyimi sunmalarına olanak tanır.

Bu bilgi derinliği sayesinde mimarlık ofisimiz, farklı bütçelerle ve farklı özelliklerle ile yoğunluk seviyelerine sahip olan bir çok çeşitli projeleri üstlenerek deneyim kazanmıştır.

Fatma Sapan ve 34 Metrekare İç Mimarlık Ekibi önderliğinde , basit bir dekorasyon tadilatından, karmaşık mimar tasarımına önemli mülklerin geliştirilmesi ve de inşasına kadar birçok çeşitli görevler almakta rahattır.

İç mimarlık ofisimiz profesyonel ve sofistike tasarım mimar ekibi, müşterilerimizin istediği vizyonu keşfetme ve de hayata geçirme konusunda ustadır.

İç mimarlık ofisimiz dekorasyon yeteneğimiz sayesinde, her bir parçanın şeması için temel olmasını ve de en yüksek spesifikasyona göre tasarlanmasını sağlamaktır.

İç mimarlık ofisimiz farklı bir alan tasarım tarzını takip etmek yerine, üstlendiği her projeyle müşterilerinin ilk özetine sadık kalarak, ihtiyaçlarına, kişisel zevklerine ve de yaşam şekillerine mükemmel bir şekilde uyarlanmasını sağlar.