Hizmetler Listesi

Konsept Tasarım

Bir iç tasarımın konsepti sözlü ya da görsel biçimde olabilir. İlk biçim adından da anlaşılacağı gibi; tasarım yapılacak olan alanın yeniden tasarlanma aşamasından sonra ya da yeniden dekore edilmesinden sonra müşterimizin, alanla ilgili neye benzemesini istediğini tanımlamak için taleplerin kullanıldığı yerdir.

Devamı

Projelendirme

İnşaat sektöründe iç dekorasyon konusunda yerleşik bir geçmişe sahip olan Fatma Sapan ve 34 Metrekare İç Mimarlık ekibi , projelerin ölçeği ne olursa olsun herhangi bir alanın/projenin yürütülmesini denetlemek ve de denetleme aşamasında gerekli olan doğal deneyim ve bilgiye sahiptir.

Devamı

Dekorasyon

Yani dekorasyon var olan bir şeyleri güzelleştirmeye çalışan bir süsleme sanatıdır. Burada iç mimar sanat anlayışıyla, estetik konusunda geniş bakış açısına sahip olarak iç dekorasyon da kullanılacak renklerin; kombinasyonları, mobilya seçimi ve de aksesuar kararları konusunda müşterilere yardımcı olmaya çalışır.

Devamı

Danışmanlık

İç mimarlık ofisimiz geçmişten gelen tecrübe başarısı sayesinde mimari danışmanlığın gelecek dizaynını harmanlayan benzersiz ısmarlama konseptler oluşturmaya çalışıyor. Müşterilerimizin ihtiyaçlarını iç dekorasyon uzmanlığımızla dengelemeyi, şimdiki zaman içinde zamanın gelişimine dayanan tasarımlar üretmeyi amaçlıyoruz.

Devamı

Uygulama

İç Mimar Fatma Sapan ve 34 Metrekare Ekibi olarak, mimar ve iç mimarlardan oluşan profesyonel bir ekibiz .Harika tasarımların; değerlere, yaşamlara, topluluklara ve daha geniş çevrelere nasıl olumlu şekilde etkileyeceğini biliyoruz.Bina tasarımlarının iklim değişiklikleriyle mücadelesinde kritik bir rol oynadığına inananan ekibimiz; tüm müşterilerinin projelerinde sürdürülebilirliği temel bir ilke olarak görmektedir .

Devamı

3D Modelleme ve Autocad Çalışmaları

Mimari ofisimiz;içerisinde 3D Modelleme ve Autcard Çalışmaları hizmetini mimarlar, paydaşlar, mal sahipleri ve inşaatçı yetkililerini içeren bir müşteri grubuna sunduğumuz temel hizmetlerimizden biridir.

Devamı

Yapı – Cephe Tasarımı

Bir yapının cephesi genellikle herhangi bir inşa edilmiş alanın dış cephelerinde ve özellikle de ön cepheye atıfta bulunur.Konutların kentsel dokuda önemli bir rol oynaması nedeniyle, mimarlık ofisimiz, yapı-cephe tasarım modelinin binanın iç kişiliğini ve karakterini yansımasını oldukça önemli görmektedir.

Devamı

Proje Hizmet Başlıklarımız

Mimari ofisimiz;içerisinde Proje hizmetlerini mimarlar, paydaşlar, mal sahipleri ve inşaatçı yetkililerini içeren bir müşteri grubuna sunduğumuz temel hizmetlerimizden biridir.

Devamı

Estetik Uygulamalar

Mimari faaliyetler, işlevsel açıdan verimli, ekonomik olarak ise uygulanabilir ve estetik açıdan hoşa giden çeşitli bina türlerinin inşaatlarının planlanması tasarlanmasının oluşturması, inşa edilmesi, inşa edilmesi ve yürütülmesini içeren bir tasarım sürecidir. İç Mimar Fatma Sapan ve 34 Metrekare Ekibi bu süreçte sizlerin yanınızda…

Devamı

Mobilya Tasarımı

İlk olarak mimarlık ofisimiz, mobilya tasarımını genel olarak mimarinin bir mikrokozmosu olarak bakmayı seviyor ve tasarlıyoruz. Her iki yapı türü de yalnızca farklı ölçeklerde detaylardan ya da bağlantılardan oluşur.

Devamı

Ofis Tasarımı

Ofis yerleri zamanla çok değişti. Alaylı sıralar halinde bulunan masalardan küçük bölmelere ve açık plan ofislerden günümüzün serbest akışlı alanlarına geçiş sağladık. Mimarlık ofisimiz esasen, ofis içi tasarımlarını günümüz modasına uygun hale getirebilen bir firmadır. Donanımlı ve kendini işine adamış bir işgücünün avantajlarından en çok yararlanan mimarlık ofisimiz; İç Mimar Fatma Sapan ve 34 Metrekare Ekibi ile ofis ortamında şıklığı tasarlıyor.

Devamı

Aydınlatma

Bir aydınlatma tasarımcısı ın varlığı olmadan ya da aydınlatma tasarımı olmadanbir iç dekorasyon tasarım projesi oluşturmak , akşam yemeğine çıkarken yalnızca ekmek sepetindekini yemek gibidir. Ekmeğin lezzeti mükemmel olabilir, fakat daha birçok ilginç yemeğin kaçırılması söz konusudur.

Devamı

Aksesuar Tasarımı

İç dekorasyon tasarımlarında aksesuarlar bir odanın hem işlevsel hem de estetik açıdan hoş hale getirme konusunda oldukça önemlidir. Bu açıdan vakit geçirmek istenilen bir alan yaratmakla ilgili olarak aksesuarların kullanımına dikkat edilmelidir. Bütçelerin kanepeler ve perdeler gibi kaliteli bir o kadar da zamansız parçalara yatırılması ve ardından da ister geleneksel aksesuarlar ister klasik bir aksesuarlar olsun; kişiliklerin ve stil duyguların yansıtıldığı aksesuarların eklenilmesi getektiğine inanıyoruz.

Devamı