Aksesuar Tasarımı

İç dekorasyon tasarımlarında aksesuarlar bir odanın hem işlevsel hem de estetik açıdan hoş hale getirme konusunda oldukça önemlidir. Bu açıdan vakit geçirmek istenilen bir alan yaratmakla ilgili olarak aksesuarların kullanımına dikkat edilmelidir. Bütçelerin kanepeler ve perdeler gibi kaliteli bir o kadar da zamansız parçalara yatırılması ve ardından da ister geleneksel aksesuarlar ister klasik bir aksesuarlar olsun; kişiliklerin ve stil duyguların yansıtıldığı aksesuarların eklenilmesi getektiğine inanıyoruz.

Aksesuarlar bir mekanın dekorunu tamamlamak için mükemmel parçalardır. Aksesuarlar birbirleriyle uyumlu olmalı ve mekanın geri kalanıyla uyumlu olmalıdır.

Bunun yanında doğru dengeyi oluşturabilmek için, aksesuarların dikkatlice seçilmeleri gerekir.

Aksesuarlar şunları içerebilir: Sanat Eseri, Çiçekler, Halılar,, Lamba çeşitleri, Heykeller, Vazolar ve Seramikler, Antikalar, Kilimler ve Minderler.

Mekanlarınıza aksesuar eklemek istiyorsanız, neden aşağıda yer alan irtibat numaraları ile bizimle iletişim kurmuyorsunuz?

Mimarlık ofisimiz için mantık bizim yol göstericimizdir. Fakat sürekli gelişen modaya karşı İç Mimar Fatma Sapan ve 34 Metrekare İç Mimarlık Ekibi detaylara olan yoğun ilgisiyle müşterilerini memnun ederken, heyecanlandıran ilham verici en önemlisi davetkar iç mekanlar elde edilmesine yönelik tasarımlar ortaya koymaya çalışıyor.

Çalışmalarımız ile biçim ve işlevsellikarasında uyumlu bir denge kurmaya çalışıyoruz.

Zaman zaman bir mekana, her zaman beklenmedik bir aksesuar getirirek, çeşitli ama tamamlayıcı objelerin ince yerleştirilmesiyle güzelliğe ulaşma becerisiyle izleyicileri memnun ediyoruz. Eski ve yeninin kusursuz uyumu karışımında, tasarımlarımız ile geleceğe bakarken geçmişin izlerini de harmanlıyoruz.

Trend tasarımlara yön veren mimarlık ofisimiz; aksesuarları yüzeyleri ve mobilyaları bir araya getiriyor. İç Mimar Fatma Sapan ve 34 Metrekare İç Mimarlık Ekibi , dekorasyon tasarımlarına bir ressamın bilinciyle bakıyor.Tek amacımız gerçekten orijinal bir şeyler elde etmek ve trendleri karıştırmak, harmanlamak ve yeni şeylere dönüştürmek.