Isı Yalıtımı

İç Mimar Fatma Sapan ve 34 Metrekare İç Mimarlık Ekibi, daha iyi bir çevreye katkıda bulunan yalıtım çözümlerini sunuyor. Yalıtım hizmetleri ve ürünlerinde kuruluş yılımızdan aşkın tecrübemizle, yüzlerce insanın yaşam kalitesini artıran çözümler sunuyoruz.Mimarlık ofisimiz, anahtar teslimi projelerde yalıtım projelerinin yanı sıra bakım sözleşmeleri de üstleniyor.

Enerji çıplak gözle görülmez ve de bu sebepten dolayı, projelerde kurulumunuzdaki çeşitli kaynaklardan kaçıldığında pahalıya mal olabilir.

En büyük, en karmaşık ticari ve endüstriyel projeler için profesyonel yalıtım hizmeti veren mimarlık ofisimiz alt yüklenicileri sayesinde; ısı yalıtımı, çeşitli ticari ve de endüstriyel sözleşmeler için borulara, kanallara ve ekipmanlara yalıtım uygulamasında uzmanlaşarak destek vermektedir.

PROFESYONEL YALITIM ORTAĞINIZ İç Mimar Fatma Sapan ve 34 Metrekare İç Mimarlık Ekibi

ISI YALITIMI/İZOLAYSYONU HAYATI KOLAYLAŞTIRIR.

Mimarlık Ofisimiz ile irtibata girerek bir sonraki yalıtım projenizde sizinle ortak olalım.

Detaylı bilgi almak ya da bir danışma randevusu almak için bugün mimarlık ofisimiz ile iletişime geçin .

  • Sıcak Isı Yalıtımı

Üretim süreçlerinde ya da binalarda ısı kaybını/ ısı kazanımını önlemek için Sıcak Yalıtım veya Isı Yalıtımı tercih edilir.

Müşteri ihtiyaçları 60 o C’nin üzerinde sıcaklıkların muhafaza edilmesini gerektiriyor ise, alıtım ihtiyacı Sıcak Yalıtım olacaktır.

  • Soğuk İzolasyon

Düşük sıcaklıklarda yalıtım teknolojisinin en zorlu disiplinlerindendir biridir. İhtiyaç duyulan sıcaklıkların ortam sıcaklığının altında tutulmasını gerektiriyor ise yalıtım ihtiyacınız Soğuk Yalıtım olacaktır.