Tadilat İşleri

Bir tadilat planlaması yapıyorsanız, büyük olasılıkla bir mimar ihtiyacı duyacaksınız, mimari ve tasarım süreçleri için iç tadilat işleri hizmetlerinde süreci ve genel oluşumu birlikte gözden geçireceğiz.

İç Mimar Fatma Sapan ve 34 Metrekare Ekibi İç Mimarlık olarak, iç mekan tadilatı dahil olmak üzere birçok çeşitli proje türlerini hayata geçiriyoruz. Mimarlık ofisimiz iç yenileme/tadilat işleri için mimari ve tasarım hizmetlerine bir tür giriş ve genel bakış olacak şekilde hizmetlerini sürdürmektedir.

  • Mimari iç/dış Tasarım Hizmetleri
  • Dosyalama
  • Teklif verme süreci
  • İnşaat Yönetimi
  • Projelendirme
  • İç Mekan Tadilat İşleri Mimari Tasarım Hizmetleri

Mimarlık ofisi/iç mimarlık ofis olarak, ne istediklerini ve hedeflerini anlamak için her zaman müşterilerimizle bir toplantı ile projelere başlıyoruz.

Müşterilerimizin bazı ilham verici görsellere sahip olması bizler için oldukça yararlıdır. Fakat bu çoğu zaman gerekli değildir.

Tasarım süreçlerinde; parametreler belirlendikten ve de mevcut koşulların değerlendirilmesi yapıldıktan sonra tadilat işlemlerinin yapım aşamasına gelinir. Tasarım ve tadilat işleri ekibimiz için huni gibidir. En tepeden başlayarak ve daha küçük ayrıntılara doğru ilerlermeye başlarız. Başlangıçta, ana hatlar konusunda mimari kararlar almak için müşterilerimizle birlikte çalışarak genel planlamayı gerçekleştiriyoruz. Bunu yaptıktan sonra ise daha fazla ayrıntıya girerek işlemleri hayata geçiriyoruz. . Her proje bizim için özeldir, farklıdır.

Tadilat işlemlerinin sonunda sonunda tamamlanması gereken tüm işlemleri kontrollü bir şekilde gerçekleştiriyoruz . Ofisimizde, iş tamamlanmasından sonra diğer dekorasyon ana koşulların çoğunu şirket içinde hallediyoruz.