Ofis Tasarımı

Ofis yerleri zamanla çok değişti. Alaylı sıralar halinde bulunan masalardan küçük bölmelere ve açık plan ofislerden günümüzün serbest akışlı alanlarına geçiş sağladık. Mimarlık ofisimiz esasen, ofis içi tasarımlarını günümüz modasına uygun hale getirebilen bir firmadır. Donanımlı ve kendini işine adamış bir işgücünün avantajlarından en çok yararlanan mimarlık ofisimiz; İç Mimar Fatma Sapan ve 34 Metrekare Ekibi ile ofis ortamında şıklığı tasarlıyor.

Son derece deneyimli ofis tasarımcıları olarak, sürekli değişen modern ofis tasarımının trendlerindeki en popüler trendlere adapte olmayı başardık Bizi sektörün öncüsü konumunda benzersiz bir konuma yerleştiren müşterilerimize teşekkür ederiz.

Canlı, esnek ofis ortamlarını sizler için tasarlıyoruz.

“Ofis iç dekorasyon tasarımı için mimaride en son trendler”

Oluşturulabilecek ofis dekorasyon tasarım yelpazesi sınırsızdır; İç Mimarlık ofisimizin geçmiş ofis içi tasarımları projelerimiz hakkında farklı çalışma tarzlarıyla her türlü farklı alanı yeniden oluşturmamız mümkün. İster özel ofis ortamı, için sessiz bölmeler, ister işbirliği için ara dinlenme odaları ya da müşterileri ağırlamak amacıyla toplantı odaları, çalışanların işbirliği ve ortaklık ihtiyacının karşılanması için çalışma ihtiyacıyla dengelemek amacıyla açık ofisler…

Boyutlarına, sektör türlerine ya da sektörlerde ki konumlarına bakılmaksızın herhangi bir iş alanının operasyonunda çalışmaktan ve sizlerle bir araya gelmekten her zaman mutluluk duyarız.

Gerçekten ısmarlama bir tasarım yaratmak ve iç dekorasyon mekanlarını sınırlamaları etrafında nasıl çalışacaklarını şekillendirmek zorunda olduklarından dolayı ofis içinde çalışmak zorunda kalan insanlar için gerçekten ideal ofis ortamını kurmaya çalışıyoruz.

Dilediğiniz tüm ofis tasarımları İç Mimar Fatma Sapan ve 34 Metrekare Ekibi olarak tasarlıyoruz. Sizlerde kaliteli tasarımlarımızla oluşturduğumuz ofis ortamına sahip olmak istiyorsanız hemen bizimle iletişime geçin.