İç Mimar Fatma Sapan ve 34 Metrekare Ekibi olarak, mimar ve iç mimarlardan oluşan profesyonel bir ekibiz .Harika tasarımların; değerlere, yaşamlara, topluluklara ve daha geniş çevrelere nasıl olumlu şekilde etkileyeceğini biliyoruz.Bina tasarımlarının iklim değişiklikleriyle mücadelesinde kritik bir rol oynadığına inananan ekibimiz; tüm müşterilerinin projelerinde sürdürülebilirliği temel bir ilke olarak görmektedir .

İster özel bir evi yenileyin ister ticari olarak mülk geliştiriyor olun, tüm müşterilerimiz ile mükemmel tasarım sunmayı ve yüksek müşteri memnuniyeti seviyelerine ulaşmayı hedefleyerek çalışıyoruz. Aşağıda yer alan temel uygulamalarımızı okuyabilir ya da ihtiyaçlarınızı danışmak için iletişime geçebilirsiniz .

Mimari ve İç Mimarlar

Tasarım odaklı bir mimarlık ofisi olarak, yaratıcı tasarımlarımızla gurur duyuyoruz. Her mimari ve iç tasarım projesi içerisinde benzersiz bir mimar tasarımlarıyla çözümü sağlıyoruz.

Yaratıcı olan tasarım vizyonumuz;×deneyimlerimiz ve kurduğumuz ilişkilerle dekorasyon karmaşıklıklarını aşmamıza yardımcı oluyor.

İç mimarlık ofisimiz ile ayrıntıları, hedeflere odaklayabilmemiz için yönetiyoruz.

Mimarlarımız, mimarlarımız ve konsept tasarımcılarımız; insanlardan, doğal ışıktan ve malzemelerin kullanımından ilham alarak uygulamalarını gerçekleştirmektedir. Binaların ve iç dekorasyonların ; güzel, işlevsel ve sürdürülebilir olması gerektiğine inanarak ve ülkemizin önde gelen mimarlık ofisi olmak için çabalarken bu ilkeleri kullanıyoruz.

Tasarım odaklı mimari tasarımlar için uygulamalarımızı keşfedin .

Her proje uygulaması için koordineli inşaat bilgileri sağlamak amacıyla; mimari, dekorasyon , mevzuata uygunluk ve ayrıntıyı kapsayan tüm bina e alan tasarımlarının uygulamalarında bütünsel bir yaklaşım benimsiyoruz .

Tüm uygulama süreçlerinin bu yönetimi, uygulama tasarımlarına olan bağlılığımızıda güçlendirilmiştir .

En başından ekibimiz tarafından tasarlanan uygulamaları inşa etmek için yola çıkmaya çalışıyoruz. Bu sebepten ötürü mimarlık ofisi tasarımlarımızın kökleri gerçeklere dayanıyor.

Proje uygulamalarımızla ilgili olarak ; İç Mimar Fatma Sapan ve 34 Metrekare Ekibine ait Mimarlık Ofisinde projelerimizin ve uygulama alanları hakkında detaylı bilgi sağlamak amacıyla görüşme sağlayabilirsiniz.