Proje Hizmet Başlıkları

Mantolama

Fatma Sapan ve 34 Metrekare İç Mimarlık Ekibi montajlama tasarımı oluşturma süreci yaklaşımında, en iyi şekilde aşamalı bir süreç olarak çalışmalarını yürütür. Olağanüstü bir tasarım ve montajlama yaratmak bir yolculuktur. Bu süreçte mimarlık ofisimiz bu yolculuğu bir dizi ulaşılabilir, hedefe bölerek çok basit, eğlenceli ve de uygun fiyatlı hissettirebilecek bir tasarım gerçekleştirmeye çalışır.

Devamını Oku

Isı Yalıtımı

İç Mimar Fatma Sapan ve 34 Metrekare İç Mimarlık Ekibi, daha iyi bir çevreye katkıda bulunan yalıtım çözümlerini sunuyor. Yalıtım hizmetleri ve ürünlerinde kuruluş yılımızdan aşkın tecrübemizle, yüzlerce insanın yaşam kalitesini artıran çözümler sunuyoruz.Mimarlık ofisimiz, anahtar teslimi projelerde yalıtım projelerinin yanı sıra bakım sözleşmeleri de üstleniyor.

Devamını Oku

Su Yalıtımı

Profesyonel mimar/iç mimar kadromuz her zaman elimizden gelen her şekilde yardım etmeye hazır ve istekli bir şekilde bulunmaktadır. Bu sebepten ötürü su yalıtımı sorularınız ya da ek bilgi için lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

Devamını Oku

Çatı Yalıtımı

Bir binadaki ısı kaybının% 25’ine kadarı çatı bölümünden geçer. Mükemmel ısı performansa sahip yalıtım kullanılarak bu, binaların enerji verimliliğini büyük ölçüde artırarak ve dolayısıyla da Bina Yönetmeliklerinin / Standartlarının karşılanmasını sağlayacaktır.

Devamını Oku

Boya İşleri

Ofisimiz çevre dostu tasarımlarıyla olmasıyla ünlüdür. Bu pozisyonu güçlendirmek için sürekli olarak kendimizi geliştirmeye çalışıyoruz. Mimarlık ofisimiz doğa dostu programa bağlılığı ve ürünlerimizin müşterilerimize sunabileceği riski azaltmak için yaptığımız sürekli geliştirme sürecimiz; daha güvenirli profesyonel kalitede boya işlemlerinin herkes tarafından kullanılabilmesini sağlayacaktır.

Devamını Oku

Tadilat İşleri

İç Mimar Fatma Sapan ve 34 Metrekare Ekibi İç Mimarlık olarak, iç mekan tadilatı dahil olmak üzere birçok çeşitli proje türlerini hayata geçiriyoruz. Mimarlık ofisimiz iç yenileme/tadilat işleri için mimari ve tasarım hizmetlerine bir tür giriş ve genel bakış olacak şekilde hizmetlerini sürdürmektedir.

Devamını Oku

Peyzaj İşleri

İç Mimar Fatma Sapan ve 34 Metrekare Ekibi olarak, çevrelerde bulunan konut/ ticari alanlarla uyumlu bir şekilde tasarlanan davetkar ve de güzel peyzaj tasarımları dizayn etme konusunda uzmanız.

Devamını Oku