Estetik Uygulama Başlıkları

Sütun Uygulaması

Sütun türlerine bakıldığında; beton sütunlar, taş sütunlara benzer görünür fakat tipik olarak daha ağırdır ve montajı daha zor olabilmektedir. Bunların; kalıp yapımını, genellikle betonun içine dökülebileceği istenen şekil ve boyutta dikey bir kalıp gerektirir. Fakat mimarlık ofisimisin yapmış olduğu bazı modern tasarımlar kolaylık sağlar. İç Mimar Fatma Sapan ve 34 Metrekare İç Mimarlık Ekibi ​​​​​nin, her birinin avantajlarını optimize etmek için ikisini de birleştirebilir.

Devamını Oku

Söve Uygulaması

Söve Modelleri Kapı ve pencerelerin yağan yağmur suyu ya da dışarıdan gelebilecek her türlü sıvı maddesinin güvenliğini sağlamak amacıyla; binaların cephe dizaynına mimari estetik kazandırır.

Devamını Oku

Kat Silmesi Uygulaması

İç Mimar Fatma Sapan ve 34 Metrekare İç Mimarlık Ekibi, levhaların ebatlanarak ve de farklı ölçülerde birbirleri ile kompakt hale getirilmesiyle elde edilen kat silmesi ürünleri ile tasarımları yapmaktadır. Kat silmesi uygulamaları, bina dış cephelerinde kat aralarında kullanılarak kabartma efekti ile vurgulanan, katları birbirinden ayırarak konutlara estetik değer katan dekoratif yapı elemanları olarak tercih edilmektedirler.

Devamını Oku

Küpeşte Uygulaması

Küpeşte ve tırabzanlar, yapılı çevremizin neredeyse her gün temas halinde olduğumuz, fakat verili kabul edebileceğimiz iki gerekli parçasıdır.Küpeşteler , insanların kenardan düşmesini engeleyerek yüksek bir yürüyüş yolunun veya merdivenlerin bir parçasıdır. İç Mimar Fatma Sapan ve 34 Metrekare Ekibi mimarlık ofisi uygun küpeşte tasarımlarınızı gerçekleştiriyoruz.

Devamını Oku

Ferforje Uygulaması

Ferforje, hem işlevsel hem de dekoratif olarak güçlü ve dayanıklı bir malzemedir. Bina korkuluklarını süsleyen ve de eşsiz mimari detay özelliği katan ferforje malzeme sapları, meşe yaprak ve çiçekleri özellikleri ile dikkat çekerek İç Mimar Fatma Sapan ve 34 Metrekare Ekibinin tasarımlarıyla daha da şık durmaktadır.

Devamını Oku